Rivalja e Kim Kardashian ka treguar edhe njëherë format trupore bombastike.

Modelja ruse, Anastasia Kvitko, konsiderohet si rivalja më e fortë e Kim Kardashian dhe e ka dëshmuar sërish se do të mbetet gjithmonë e tillë…

Anastasia duket se nuk e ka aspak problem të ekspozoj format e saj trupore! E ndjekur nga mijëra fansa në rrjete sociale me postime tepër provokuese, modelja di si të të jetë në qendër të vëmendjes…

FOTO GALERI
1/19

Top Channel