“Dashuria nuk njeh koronavirus”/ Foto prekëse, 92-vjeçari i lyen flokët bashkëshortes

01/04/2020 17:17

Kjo që po shihni në foto këto momente nuk është diçka që ndodh çdo ditë, një dashuri e pastër dhe e bukur në të gjitha mënyrat e saj. Një dashuri që “mposht” edhe koronavirusin!

Fotoja është shkrepur dhe publikuar në “Facebook” nga mbesa, Yael Shapira Avraham, e cila ka shkruar:

“Në çdo gjendje, gjyshi dëshiron që gjyshja ime të kujdeset per veten. Kjo është diçka që nuk shihet çdo dite.”

Top Channel