Shtohet numri i të infektuarve, regjistrohen edhe 4 raste të reja me koronavirus
09/03/2020 23:30
Mjekët shqiptarë komentojnë rastet e para të koronavirusit
09/03/2020 22:56
Foto sa 1000 fjalë/ Situata alarmante në Itali në një foto të vetme
09/03/2020 22:46
Kukësi “lan duart” me titullin, Vllaznia zhyt në krizë Partizanin
09/03/2020 22:26
Kryeministri Conte firmos dekretin, ndërpritet kampionati italian
09/03/2020 22:17
Top Talk: Ja pasojat e Coronavirusit në burgje. Ministrja e Drejtësisë flet për masat dhe kufizimet
09/03/2020 22:13
Me çfarë po trajtohen dy të infektuarit me Covid-19? E zbulon në Open drejtoresha e Infektivit
09/03/2020 22:04
Koronavirusi/ E gjithë Italia vendosi kufizime, Conte: ‘Zonë e kuqe’, ndalohet lëvizja
09/03/2020 22:02
Trump minimizon ndikimin e koronavirusit në jetën e amerikanëve: “Asgjë nuk është ndalur”
09/03/2020 21:58
FOTO/ Një pacient mbërrin tek infektivi me ambulancë
09/03/2020 21:57
Dyshohen për Koronavirus, flasin për Top Channel çifti nga Skrapari: Nuk janë të vërteta ato që thuhen
09/03/2020 21:48
Shënimet sekrete të John Kennedy mbi historitë e dashurisë, duke përfshirë dhe atë me Marilyn Monroe
09/03/2020 21:38
Koronavirusi/ “Po ndjek situatën hap pas hapi”, Presidenti Meta apel qytetarëve: Ndiqni udhëzimet
09/03/2020 21:34
Shefja e Departamentit të Sëmundjeve infektive tregon në Open: 28 vjeçari është pacienti 0
09/03/2020 21:29
Drejtoresha e infektivit tregon se si janë zbuluar dy personat me koronavirus
09/03/2020 21:27
Si do të dukeshin sot më të famshmit, nëse do të ishin njerëz të zakonshëm
09/03/2020 21:12
Koronavirusi/ Rëndohet bilanci i të prekurve në Kroaci
09/03/2020 21:02
Koronavirusi/ Presidenca ngre “Task Forcë”…
09/03/2020 20:58
Prifti që shtrëngoi dorën me besimtarët diagnostikohet me koronavirusin, qindra thirren të testohen
09/03/2020 20:51
Infektivi në QSUT kthehet në karantinë
09/03/2020 20:44
Fiks Fare/ 13-vjeçari rrezikon të humb vitin shkollor, babai e braktisi nuk i jep as shpërnguljen
09/03/2020 20:40