Dranoel vjen nga Viena. Gjithashtu dhe për të kjo është eksperienca e tij e parë në Shqipëri.

Në Jeho ai vjen në zhanrin Hip Hop. Këngën e këndoi në gjermanisht pasi nuk di mirë shqip.

Kjo është një këngë dashurie dhe titullohet “Sexy Mama”!

FOTO GALERI
1/4

Top Channel