Foto/ Britanikët nuk ndalen! Stuhitë “nëpërkëmbë”, por festat e shthurura vijojnë

22/02/2020 14:20

Të rinjtë britanik nuk kanë “braktisur” traditën e tyre të përjavshme për të frekuentuar lokalet e natës, edhe pse i duhej të përballeshin me erëra që vërshonin me shpejtësi 120 km/h të shoqëruara me reshje shiu.

Vajzat shikohen teksa ecin me veshje fare të shkurtra duke mos u shqetësuar nga shirat dhe erërat, nga krahu tjetër disa të tjera janë të veshura pak më trashë dhe i “merakosen” kushteve të renduara atmosferike. Fotot tregojnë dhe momentin epik ku çadrat shtrembërohen si pasojë e erërave dhe të rinjtë tentojnë të mbrohen aq sa munden.

Gjithashtu britaniket “nuk u kursyen” për të  treguar pak më shumë seç duhet për paparazët. Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel