Kendall Jenner ka vijuar të habisë edhe jashtë pasarelave gjatë Javës së Modës në Milano teksa dhanë një shfaqje të bollshme këmbësh të gjata gjatë shëtitjes “së rastësishme” me shoqen e saj Gigi Hadid në trotuaret e qytetit italian.

Nëpër Milano ishte gjithashtu edhe motra e Gigi, Bella Hadid, e cila ishte veshur me të zeza të thella duke treguar një pamje vetëbesimi të lartë.

24 vjecarja Kendall, 24 mbante një minifund të zi që i tregonte këmbët e holla, të veshura me një palë çizme të zeza e xhaketë lëkure.
Ndërsa Gigi, mbante një pallto me spaleta masive dhe syze super të mëdha.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel