Kopertina e re e “Garage Magazine” përmban një portret të Kendall Jenner, “topless”, i dalë nga një mur si një trofe gjuetie.

Garazhi, i themeluar nga galeristja Rusi Dasha Zhukova në 2011 dhe tani në pronësi të Vice Media, e cila shpreson të vazhdojë të ndjekë polemikat virale.

Imazhi provokues i Jenner, i quajtur “Gruaja Trofe”, i referohet një busti të supermodeles Stephanie Seymour. Ndiqni këtë set imazhesh…

FOTO GALERI
1/13

Top Channel