Atalanta prek çerefinalet, Leipzig “trondit” Tottenham!
19/02/2020 23:32
Thyerje e embargos së armëve me Libinë/ Goditet me kundërtank anija shqiptare
19/02/2020 22:59
Detaje të reja lidhur me kokainën që u zbulua në Kushapek të Sarajit
19/02/2020 22:50
9 gjërat më të çuditshme që janë gjetur në trupin e njeriut
19/02/2020 22:35
10 mistere të antikitetit që nuk janë zbuluar akoma sot
19/02/2020 22:29
Çaji i bananes, zgjidhja kundër pagjumësisë
19/02/2020 22:17
Kreu i INSTAT, ja 3 kandidatët në garë
19/02/2020 22:11
Qeveria miraton planin kombëtar për Integrimin europian 2020-2022
19/02/2020 21:59
Ish operatori i dronit gjuajtës: Ushtria është më keq se nazizmi
19/02/2020 21:53
Kurti paralajmëron hapat drejt heqjes së tarifës
19/02/2020 21:47
Kendall Jenner shfaqet “topless” në kopertinën e “Garage Magazine”
19/02/2020 21:32
Nicki Minaj foto intime me burrin, jo të gjithë fansat e miratojnë
19/02/2020 21:31
Si u grabit Kompleksi Partizani/ Taulant Balla, denoncoi prej vitit 2012 familjarët e Berishës
19/02/2020 21:23
Rreth 75% e popullsisë në Australi është prekur nga zjarret
19/02/2020 21:18
​UNICEF: Tre milionë persona kanë nevojë për ndihmë urgjente
19/02/2020 21:16
“Çifti i djallit” ekstradohen në Belgjikë 23 vjet pas vrasjes së biznesmenit
19/02/2020 21:14
Foto/ Blerona “mban” në gjoks Teddy Bear
19/02/2020 21:01
Sot u zhvillua faza e dytë e audicioneve në Tiranë, jeni ende në kohë të aplikoni në “Take Me Out Albania”!
19/02/2020 20:59
Si kanë ndryshuar aktorët e serialit “Kloni”? (FOTO)
19/02/2020 20:53
Amsterdam do të hapë ‘hotelin erotik’ për të larguar turistët e rrëmujshëm nga zona e prostitutave
19/02/2020 20:52
10 rastet kur njerëzit zbuluan gjëra të çuditshme dhe rrjeti u çmend!
19/02/2020 20:44