Çunave u ‘shkëlqejnë’ sytë/ Njihuni me Edonën, vajzën e re që hyri në Përputhen për të sfiduar

17/02/2020 10:17

Përputhen në “E Diell” është një ndër emisionet më të shikuara ku edhe ka thyer rekorde shikueshmërie.

Formati në dihet tashmë nga të gjithë ku janë 2 vajza dhe 8 çuna, por që në fillim është paralajmëruar që mund të ketë ndryshime.

Në puntatën e fundit, të gjithë u surprizuan ku produksioni ka vendosur që të shtojë edhe një vajzë duke e çuar në tre numrin.

Inës dhe Antonetës tashmë do t’u shtohet edhe Edona.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel