Lajmi i fundit
Koronavirusi në Shqipëri/ 136 raste të reja, 6 humbje jete dhe 74 të shëruar në 24 orët e fundit

Zbulohet vajza që mund t’i ketë rrëmbyer zemrën mbrojtësit të Milanit, Theo Fernandez.

Në fakt, ajo është një emër i njohur në mjedisin italian, pasi ka qenë e lidhur me Fabrizio Coronan, gazetarin e njohur të medieve rozë. Bëhet fjalë për Zoe Cristofoli, modelen italiane, e cila njihet për tatuazhet e shumta që ka në trup. Të dy janë pikasur në një restorant në qendër të Milanos, por vetëm kaq, pasi nuk ka më shumë informacioni për lidhjen mes tyre.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel