Video/ Ngjarje si në filma, polici tërhiqet zvarrë 500 metra me motor nga tre të rinj
13/02/2020 23:05
Kompania fiton gjyqin/ Pushimet e shkurtra të punëtorëve për kafe dhe cigare do të zbriten nga rroga
13/02/2020 23:01
Foshnja “zhduket” në barkun e nënës, mjekët akoma nuk kanë një përgjigje për këtë fenomen
13/02/2020 22:57
Rrëmbyer nga interneti, i zbrazur nga energjia, i ndotur nga injoranca/ Nevoja për të krijuar një marrëdhënie të re me veten dhe mjedisin
13/02/2020 22:51
Amsterdami gati të ndalojë shitjen e hashashit dhe punonjëset e seksit, për të frenuar fluksin e turistëve
13/02/2020 22:44
Lihet pa ngrënë për 4 ditë, ndërron jetë e paraburgosura
13/02/2020 22:43
Ku janë karantinat? Gazetarja përplaset me doktoreshën në Open
13/02/2020 22:37
​Krasniqi: Transmetimi i videoklipit të Pagarushës në Kuvend paraqet shkelje
13/02/2020 22:35
Bombula e gazit merr flakë, pëson djegie 62 vjeçari teksa tentonte ta fikte
13/02/2020 22:23
Tragjike/ Vajza 6 vjeçare që ishte rrëmbyer gjendet e vdekur
13/02/2020 22:17
Meta merr pjesë në Festën Kombëtare të Serbisë në Tiranë: Prishtina e Beogradi të zgjidhin problemet historike
13/02/2020 22:11
Koronavirusi, Shtëpia e Bardhë “e zhgënjyer” me mungesën e transparencës nga Kina
13/02/2020 21:54
Gazetarja ‘lë nam’ qesh me lot teksa njoftonte rritjen e pensioneve
13/02/2020 21:54
Basha takon ambasadorin e Italisë në Tiranë: Të forcojmë bashkëpunimin
13/02/2020 21:51
‘Nuk matet temperatura në Rinas’, doktoresha debaton me gazetaren në Open
13/02/2020 21:48
Momentet tmerruese kur peshkaqeni kokë-çekiç shqyen viktimën në sulmin brutal (video)
13/02/2020 21:47
Shqiptarja flet në Open: Ja çfarë po ndodh në Kinë
13/02/2020 21:33
‘Trembet’ Inter, Reali vendos të paguajë klauzolën e lojtarit
13/02/2020 21:27
Ministri Reka takohet me përfaqësuesin special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor
13/02/2020 21:25
Lufta e grave të futbollistëve; Rebekah Vardy në betejë ligjore me Coleen Rooney
13/02/2020 21:22
Fiks Fare/ Pikë bastesh brenda burgut të sigurisë së lartë të Peqinit
13/02/2020 21:22