Napoli fiton ndaj Interit në “Guiseppe Meazza”
12/02/2020 22:52
PSG “luan tenis” me Dijonin, kualifikimi në gjysmëfinale formalitet
12/02/2020 22:49
Presidenti kinez njofton uljen e infektimeve nga virusi
12/02/2020 22:42
11 gjëra të çuditshme që janë kapur nga “Google Earth”
12/02/2020 22:27
8 gjëra që i ndodhin trupit tuaj kur nuk kryeni më marrëdhënie seksuale
12/02/2020 22:13
Si të përdorni dafinën për flokët dhe lëkurën
12/02/2020 22:04
Shkencëtarët: Burrat homo-biseksualë, më shumë gjasa për kancer të lëkurës, arsyeja solari
12/02/2020 21:52
Ushqimet më të këqija për dhëmbët
12/02/2020 21:40
SHBA dërgon bombarduesit në Taivan, kur Kina kryen manovra detare në zonë
12/02/2020 21:39
Amir Rrahmani/ Napoli tregohet më i shpejtë se Arsenali
12/02/2020 21:29
Macron për debatin anti-islam: Blasfemia nuk është krim
12/02/2020 21:25
Shqiptari në videoklipin e Selena Gomez (FOTO-VIDEO)
12/02/2020 21:16
Gruaja me veshje erotike SDM skandalizon blerësit, me qafore mes qendrës tregtare
12/02/2020 21:09
” 5 ditë nga Konferenca e Donatorëve”/ Soreca publikon videon
12/02/2020 21:03
Itali, Senati vendos gjykimin e ish-ministrit të brendshëm Matteo Salvini
12/02/2020 20:52
Skllavëria nuk konsiderohet krim në gati gjysmën e shteteve në botë
12/02/2020 20:46
Fiks Fare/ Gabimet në vlerësimin e dëmeve të tërmetit lënë në qiell të hapur 73-vjeçaren
12/02/2020 20:40
Pse bukuria e partnerit/es ndikon keq në lidhjen tuaj
12/02/2020 20:31
Manjaku mban gruan 30 vjet si skllave seksi në apartamentin përballë shtëpisë
12/02/2020 20:28
Fatmir Xhafaj: Duhet kujdes me ndryshimin e ligjeve të reformës në drejtësi
12/02/2020 20:18
Konferenca e donatorëve/ Gjermania është mbështetësi kryesor
12/02/2020 20:11