VIDEO/ Nuk ka qetësi në Turqi, Pas tërmetit pallati shumë katësh përfshihet nga flakët

24/01/2020 21:10

Një tërmet 6.8 ka tronditur Turqinë dhe deri më tani janë konfirmuar 4 të vdekur nga ministri.

Pas tërmetit një pallat shumë katësh është përfshirë nga flakët dhe nuk dihet se nga erdhi ky zjarr dhe nëse ka persona të bllokuar brenda.

Top Channel