Baby G provokoi keq me fotografinë e realizuar para pasqyrës.

Baby G edhe pse kohën e fundit nuk ka qenë shumë aktive me projekte të reja muzikore, ajo i mban të informuar fansat përmes rrjeteve sociale.

Së fundi, këngëtarja pozoi në dhomën e gjumit, teksa pizhamet i kishte gjysmë të zhveshura dhe provokoi me të brendshme.

Me anë të këtij imazhi të realizuar para pasqyrës, Gorgana tha se ka shtuar tre kilogramë.

Kujtojmë se këngëtarja ka paralajmëruar rikthimin me projekte të reja gjatë këtij viti, ndërsa fansave u mbetet të presin dhe të shohin se çfarë po përgatit ajo.

Top Channel