Tirana në festë! Bardheblutë marrin fitoren me 2 gola

22/01/2020 18:56

Tirana ka fituar ndeshjen ndaj Bylysit.

Rezultati përfundoi 2 me 1 për bardheblutë. Goli i dytë u shënua nga Ngo, ndërsa i pari nga Kale.

Ndërsa golin për Bylisin e shënoi portieri Hidi me penallti.

Me fitoren e sotme Tirana parakalon Bylysin në Kategorinë superiore dhe ngjitet në vendin e dytë.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel