Një 22 vjeçare në Phoenix, Arizona, ka mbytur për vdekje tre të vegjlit e saj teksa i këndonte, përpara se t’ja vendoste trupat në divan, sikur të ishin duke fjetur.

Rachel Henry, e cila tanimë ndodhet prapa hekurave, pranoi se ishte autorja e vrasjes së fëmijëve.

Sipas raportimeve të mediave lokale, mamaja e re ishte përdoruese e rregullt e drogës dhe kohët e fundit sillej çuditshëm.

Fëmijët kishin moshat 1 vjeç, njëra vajzë, 2 vjeç vajza tjetër, dhe djali, 2 vjeç.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel