Ngjarje horror! Përdhunohet dhe vritet barbarisht një 7-vjeçare

20/01/2020 11:33

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Pakistan ku një vajzë 7 vjeçare fillimisht ishte përdhunuar dhe më pas u gjet e vrarë.

Sipas informacionit të parë të siguruar nga policia, dy burra u kapën në veprim ndërsa po përpiqeshin të mbysnin fëmijën.

Ata u vunë re nga prindërit që po kërkonin vajzën pasi ajo nuk ishte kthyer në shtëpi pas mësimit.

Pasi i ndoqën të dy burrat, prindërit e rikuperuan vajzën, por që tashmë kishte vdekur.

Top Channel