Një tërmeti i fortë është ndjerë pak më parë në Kukës, dhe bëhet me dije se ka qenë me magnitudë 4.5 i shkallës rihter.

Lëkundjet janë ndjerë edhe në Tiranë e Shëngjin.

Epiqendra ka qenë 18 kilometra larg Kurbneshit, 26 kilometra larg Kukësit dhe 72 kilometra larg Tiranës.

Nuk bëhet me dije që të ketë dëme deri më tani.

Top Channel