Me 1.1 milion ndjekës në Instagram, India Reyonolds po kthehet në një sensacion online.

Përveçse po bën “namin” me fotot provokuese, reality show britanik “Love Island” i ka dhuruar bukuroshes 29 vjeçare dhe një kontratë me firmën “Boohoo”, si ambasadore e saj.

Pak orë më parë, India ka publikuar setin e ri nga fushata më e fundit e linjës, ku shfaqet tepër seksi me të brendshme. Për më shumë shihni fotot:

FOTO GALERI
1/16

Top Channel