Fëmijët e Pasur të Instagramit/ Media britanike shkruan për luksin e të rinjve, mes tyre një shqiptar!

17/01/2020 16:58

Përmes një artikulli të mirëdetajuar, “Daily Mail” rikthen vëmendjen për të disatën here te fëmijët e pasur të Instagram-it.

Nga Dubai në Tiranë, në fotografi shfaqen imazhet luksoze të një jetë të kamur, plot jahte, hotele të shtrenjta dhe makina nga më të fundit. Në mesin e tyre gjendet edhe Tur Kasa nga Tirana, i cili gjendet në një Rolls Royce me një shishe shampanjë të vendosur shkujdesur.

Për më tepër shfletoni galerinë.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel