Kur zoti të do/ Dy persona shpëtojnë mrekullisht, pak sekonda më pas shembet ndërtesa

16/01/2020 18:00

Një video e filmuar në Washington ka qarkulluar në media, ku shikohet një ndërtesë që ishte duke u rikonstruktuar që shembet.

Deri këtu nuk ka asgjë të veçantë, por pak sekonda se ndërtesa të shembej aty pranë kalojnë dy të moshuar, dhe sapo ata janë larguar ajo ka rënë.

Në zonë ka qenë duke kaluar edhe zjarrfikësja.

Top Channel