Fiorentina për pazar në kryeqytet, gati firma me Juan Jesus
16/01/2020 23:45
Pellegrini mposht i vetëm Parmën, Roma është çerekfinalistja e fundit
16/01/2020 23:22
Martinez: Me Lukakun ndihem mirë, te Interi më duan shumë
16/01/2020 23:11
“Parlamenti si teatër kukullash”/ Vazhdon përplasja mes Gjylametit dhe Bushatit
16/01/2020 22:42
Dëbimi i zyrtarëve iranian, reagon Departamenti Amerikan
16/01/2020 22:32
“Edhe Kujtim Gjuzin për reformë e keni”/ Bushati përplaset me deputeten e PS-së në Open
16/01/2020 22:32
Patozi në Open: S’mbijetonte jashtë tij, Basha u rikthye kokulur në sistemin politik
16/01/2020 22:30
Pedofili meksikan lidhet dhe rrihet para se t’i vendosin flakën
16/01/2020 22:19
Video/ Profesori kërcimtar kthehet në “HIT” në internet
16/01/2020 22:16
‘Lëpitë atë që nuk thuhet’, debat mes Bushatit dhe Gjatës në Open
16/01/2020 21:59
Beteja per ndarjen e detit/Gjenerali rebel libian shkon ne Athine. Pergjigjie Turqise qe mbeshtet ushtarakisht rivalet e tij ne Libi.
16/01/2020 21:55
FOTO/ Në brendësi të fisit që bën dush me urinën e kafshëve
16/01/2020 21:54
Zjarri në fabrikën e dyshekëve “Dermflex”, zjarrfikësit në luftë me flakët
16/01/2020 21:45
Mjeku hedh akuza të forta, miliarderi pedofil mund të jetë vrarë në burg
16/01/2020 21:31
Greqi, tetë të vdekur nga gripi. 28 janë në spital në gjendje kritike
16/01/2020 21:29
“E ardhmja e Evropës”, kërkohet Ballkani Perëndimor në konferencën e BE që do zgjasë dy vite
16/01/2020 21:21
Tronditëse/ Vajza 13 vjeçare dhe djali 10 vjeçar janë në pritje të një fëmije
16/01/2020 21:19
Po lundronte në internet, zbulon tradhtinë e gruas me shokun (VIDEO)
16/01/2020 21:08
Dy shqiptarët kapen në banesën me kanabis, policia nuk ka prova mjaftueshëm për t’i akuzuar
16/01/2020 21:00
Akuzoi Theo Hernandezin për sulm seksual, arrestohet për mashtrim
16/01/2020 20:39
Rrahmani nesër për teste mjekësore te Napoli
16/01/2020 20:39