Anatasiya Knyazeva është lindur në Moskë në vitin 2011 dhe që në vitet e para të jetës së saj është cilësuar si fëmija më e bukur e botës.

Ajo i ngjan më shumë një kukulle perfekte se sa një njeriu të vërtetë. Që në fillim ajo është bërë pjesë e modelingut dhe është bërë pjesë e Chobi Kids një kompanie ruse që tregëton veshje. Disa besojnë se Anastasia do të jetë Irina Shayk në të ardhmen.

Ndërsa është modelja më e kërkuar për veshjet e fëmijëve. Ndërsa në profilet e saj në Instagram ka me miliona ndjekës. Vajza më e bukur në botë tashmë i ka hyrë biznesit dhe të ardhmen në këtë drejtim e ka të sigurt.

FOTO GALERI
1/28

Top Channel