Shënojnë Martial dhe Rashford, “Djajtë e Kuq” mposhtin Burnley-n dhe i afrohen Chelsea-t
28/12/2019 23:39
Olen Cezari jep deklaratën e fortë për Enver Hoxhën në “Shiko kush LUAN”
28/12/2019 23:11
Juliana Pasha mendon se performanca më e dobët në Eurovizion është e Frederik Ndocit
28/12/2019 23:10
Rike Roçi tregon se çfarë kuptimi ka tatuazhi që ka në vendin intim
28/12/2019 23:08
Bes Kallaku deklaron se diferenca mes tij dhe Ermal Mamaqit është që njëri është komedian, tjetri biznesmen
28/12/2019 23:05
Deklarata e anëtarit të Nismës “Albini të vritet”/ Reagon Vetëvendosje
28/12/2019 22:50
La futbollin për muzikën, Osvaldo pranë kthimit në fushën e blertë
28/12/2019 22:42
Lirohet nga burgu “Tori i Xhihanes”, i akuzuar për dy vrasje
28/12/2019 22:03
Si duken sot personazhet e serialit të famshëm “Saved by the bell”
28/12/2019 21:47
Sfidat e 2020/ Integrimi, rindërtimi dhe rimëkëmbja ekonomike
28/12/2019 21:42
Mjaftoi një pyetje që Irkenc Hyka të zbulonte gjithçka për të dashurën e tij
28/12/2019 21:33
Kristian Prenga tregon a i ka ndarë fitimet me Ijen e Besit meqë kjo e fundit i dha Instagramin e saj
28/12/2019 21:21
Gjurmë Shqiptare/ Çfarë fshehin këto dëshmi shekullore shqiptare
28/12/2019 20:50
Në punë për pushime/ Berat, studentët që tërheqin pushuesit me verë dhe gështenja
28/12/2019 20:45
Pak festë në Shkodër/ Më shumë prenotime larg qytetit
28/12/2019 20:38
Digjet pallati në Pogradec/ Zjarri shkrumbon 8 apartamente, dhjetëra të pastrehë para festës
28/12/2019 20:30
Në Vlorë për festa/ Për natën e vitit të ri, prenotime në qytetin bregdetar
28/12/2019 20:25
“Albin Kurti po fiton kohë”/ Analistët në Kosovë komentojnë dy refuzimet ndaj Thaçit
28/12/2019 20:17
Kampet e fatkeqëve që turpërojnë BE-në
28/12/2019 20:12
Dëborë edhe në Prishtinë/ Policia i kërkon drejtuesve të automjeteve të bëjnë kujdes
28/12/2019 20:11
Taksa ndali mallrat serbe/ Bilanci i doganave: Nga 530 milion euro, zbriti në 6 milion euro importe
28/12/2019 20:08