Video/ Me 221 km/h, policia post-bllok në Sauk: Mos shpejto të arrish aksidentin

12/12/2019 08:54

Me 221 km/h në aksin Sauk-TEG. Një shpejtësi e çmendur dhe frikshme që rrezikon edhe përdoruesit e tjerë të rrugës.

Policia e shtetit ka publikuar pamjet nga kontrolli me radar që ka kryer, ndërsa u bën apel drejtuesve të automjeteve që të respektojnë rregullat e qarkullimit për një destinacion të sigurt.

Postimi i policisë

Radari 📸 dhe polici👮‍♂ të shpëtojnë jetën.

Vijon të ndodhë në aksin rrugor Sauk – Teg.

221 km/h në aksin Sauk – Teg,🛣✈✈✈✈🙏🙏🙏❗❗❗

Shpjetësi e frikshme që rrezikon seriozisht jo vetëm jetën e drejtuesit të mjetit,🚑 por edhe rrezik potencial për jetën e përdoruesve të rrugës🚑

Stop shpejtësisë,🛫 stop shpejtësisë,🛫 stop shpejtësisë🛫

Respekto rregullat e qarkullimit për të pasur një🏠 destinacion të sigurt. Mos shpejto të arrish aksidentin!

Top Channel