Që pas ndarjes nga ish i dashuri i saj, Dj Chris Martinez, Demi Rose ka udhëtuar rreth e përqark botës dhe duket se po e shijon jetën e saj në mënyrën më të mirë.

Rose është fotografuar teksa shijonte rrezet e diellit në Tajlandë, në një jaht luksoz. Modelja 24-vjeçare, e veshur me bikini ngjyrë të verdhë nxjerr në pah asetet e saj ekstravagande.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel