Lajmi i fundit
Koronavirusi në Shqipëri/ 136 raste të reja, 6 humbje jete dhe 74 të shëruar në 24 orët e fundit

Gjatë vizitës në zonën e Saukut një grup të rinjsh i kërkojnë kryeministrit Rama të bëjë foto me ta.

Shikoni videon dhe batutat “mes katunarëve”, kryeministrit dhe të rinjëve të Saukut të vjetër.

Top Channel