I thotë: “Të Dua”! Alesia Bami merr deklaratën e dashurisë në mes të studios nga gjermani që ka udhëtuar botën

18/11/2019 20:15

Thorsten Schilden është gjermani i cili ka vizituar plot 54 vende dhe për të Shqipëria renditet ndër vendet që atij i ka lënë më shumë mbresa se çdo vend tjetër.

Për 3 muaj Thorsten ka jetuar në Shqipëri pasi ishte shumë kurioz të viztonte këtë vend për të cilin ai kishte dëgjuar nga shumë prej miqve të tij në Berlin.

Edhe pse në vetëm 3 muaj, Thorsten ka mësuar vetëm disa fjalë në shqip, në “Escape” ai vendosi që t’i shprehte dashurinë Alesias duke i thënë: “Të dua”, në mes të studios.

E ndiqni në videon më poshtë.

Top Channel