Vjonisi thyen rregullat. I kthen fjalën shefit: Gomar je vetë!
15/11/2019 23:38
Rrezikohen të vjetrit! Tre konkurrentët e rinj nuk mirëpriten në Hell’s Kitchen
15/11/2019 22:36
​Kurti në takim me Hahn, bisedon për bashkëpunimin Kosovë – BE
15/11/2019 22:06
Audi prezanton versionin S8 2020, kjo është shpejtësia maksimale e veturës – Foto
15/11/2019 21:43
Rikthehet “Vdekja e Zezë”, sëmundja që dikur shfarosi 50 milion persona
15/11/2019 21:37
Pyatt: Gabim historik i BE-së me Shkupin dhe Tiranën
15/11/2019 21:35
Anglia na “shuan” Shpresën
15/11/2019 21:35
Thirrja e Ambasadës britanike për tifozët anglezë: Një mikpritje e ngrohtë iu pret në Kosovë
15/11/2019 21:31
Fluturimi rekord/ Nju Jork-Sidnei, 19 orë e 30 minuta
15/11/2019 21:23
Kurti në takim me Hahnin, bisedon për bashkëpunimin Kosovë – BE
15/11/2019 21:19
OKB heton bombardimet në Siri
15/11/2019 21:17
Vatikani ofron strehim për të varfrit
15/11/2019 21:15
50000 emigrantë të deportuar që prej korrikut
15/11/2019 21:14
Messi rikthehet me gol, Argjentina mposht Brazilin në miqësoren e luksit
15/11/2019 21:05
Finlanda shkon në Europian, Norvegjia fiton dhe vijon të shpresojë
15/11/2019 20:59
Fiks Fare/ Largojnë kryetarin e fshatit me votim të fshehtë, emërojnë emigrantin në Greqi
15/11/2019 20:40
Zbulohen emrat e tribunave në ‘Air Albania Stadium”. “Qemal Stafa, Panajot Pano dhe…
15/11/2019 20:32
Pasuritë e sekuestruara, Shqipëria “kopjon” modelin Italian
15/11/2019 20:31
Panairi i librit/ “Testamenti” i Leka Bungos
15/11/2019 20:14
Hetimi i Presidentit/ Dëshmon ish ambasadorja e SHBA në Ukrainë
15/11/2019 20:09
Veliaj në Bruksel për të prezantuar Tiranën si një nga 5 finalistet për “Kryeqytetin Evropian të Rinisë 2022”
15/11/2019 20:05