Vijon edhe sot Panairi i Librit në Tiranë ku janë bërë bashkë me qindra autorë dhe shtëpi botuese.

Në edicionin informativ të orës 19:30, gazetarja e Top Channel, Monika Stafa solli të rejat e fundit nga panairi.

Top Channel