Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në Fier, ku policia bën me dije se një 57 vjeçare është gjendur e varur në kasollen e bagëtive.

Ajo dyshohet të ketë varur veten.

Njoftimi:

Fier

Informacion paraprak

Sot rreth orës16:05, në fshatin Sektor-Seman, Fier, dyshohet se është vetëvarur pranë banesës së saj (në kasollen e bagëtive), shtetasja E.Sh, 57 vjeçe.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Top Channel