Salcë e qepë nën këmbët e konkurrentëve. Debate, intriga, ndëshkime e eleminime. Gjithçka në një natë!
08/11/2019 23:44
​Fatmir Limaj: Me ligj ne jemi pjesë e Parlamentit të Kosovës
08/11/2019 22:31
Arditi tërhiqet për arsye shëndetësore nga Hell’s Kitchen Albania 2
08/11/2019 22:19
VIP-at me prindërit e tyre
08/11/2019 22:12
Krom dhe luledele”/ 1997-a në sytë e një 6-vjeçareje
08/11/2019 22:12
Levante pa portier ndaj Bilbaos, për një arsye të çuditshme
08/11/2019 21:49
Të qarët nuk është turp, ju mund të përfitoni prej tyre
08/11/2019 21:46
Roma- Inter po projektojnë shkëmbimin e bujshëm në merkaton e janarit
08/11/2019 21:44
Maurizio Sarri humbet dy futbollistë në prag të sfidës ndaj Milanit
08/11/2019 21:43
Oliver Giroud i rikthen buzëqeshjen Antonio Contes?
08/11/2019 21:41
Sensi dëmtohet sërish, mungon dhe ndaj Veronas
08/11/2019 21:40
Mbyllja e qendrave tregtare, tashmë epidemike (Foto)
08/11/2019 21:17
“WTF Edi Rama”/  Belind Këlliçi reagon: Merr fund përralla me para ruse dhe pastrim parash
08/11/2019 21:16
Europa pa zgjidhje për kthimin e militantëve të ISIS-it
08/11/2019 20:56
“Përplasje” Merkel-Macron
08/11/2019 20:46
“Paralajmërimi”/ Libri me autor anonim, kritika të rënda për Trump
08/11/2019 20:35
Kombëtarja turpërohet nga Skocia, “shuplakë” në Elbasan Arena
08/11/2019 20:24
Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues, Tirana dhe Vllaznia ndalen te shtylla
08/11/2019 20:18
Butrinti, greko-romak! Reagon Ceka: Vlerësimi nga një kompani periferike
08/11/2019 20:09
Festë për arenën kombëtare/ Duka: Do mbahet para ndeshjes Shqipëri-Francë
08/11/2019 20:02
Marrëveshja VV-LDK, ndryshime të thella edhe në administratë
08/11/2019 19:54