Anglia ka bërë publike listën për dy ndeshjen e nëntorit, asaj ndaj Malit të zi dhe Kosovës.

Gareth Southgate ka rigrumbulluar sërish Alex Oxlade-Chamberlain, John Stones and Callum Hudson-Odoi për këto dy ndeshje.

Trajneri i Anglish gjithashtu për këto dy ndeshje ka përfshirë edhe MasonMount, përkundër që lojtari është i shqetësuar nga një lëndim të cilin e pësoi në ndeshjen kundër Ajaxit.

Top Channel