Aktivisti i njohur: Basha fle gjumë gjithë ditën, Rama si totalitar krijoi armikun rus
31/10/2019 23:39
Daçiç: Kurti nuk e njeh flamurin, Çitaku: Më kënaq që kolegu im nga Serbia mbron flamurin e Kosovës
31/10/2019 22:45
Buzhala hedh akuza të forta në Open: Thaçi dhe Rama janë të ndikuar nga Rusia
31/10/2019 22:30
VIDEO/ Këngëtari serb publikon këngën për miqësinë me shqiptarët: Jemi si një familje dhe kjo dihet
31/10/2019 22:19
Gruaja gjendet e vdekur me një piton rrotull qafës te shtëpia me 140 gjarpërinj
31/10/2019 22:07
Operacioni/ Ditë e dhimbshme për Almeda Abazin, djali 5 muajsh me urgjencë në spital
31/10/2019 22:01
“Uroj që vajza jote të jetë me kancer, do të vrasim gruan” reagon Granit Xhaka
31/10/2019 21:48
Debat i fortë në Open mes Bushatit dhe Pezës: Ndikimi rus është propagandë e qeverisë
31/10/2019 21:41
Peza në Open: Ndikimi rus shqetësim konkret, Basha hetohet se ka lobuar me para të Rusisë
31/10/2019 21:39
Vdekja e punëtorit në Pogradec, policia arreston inxhinierin mbikqyrës
31/10/2019 21:24
Gent Cakaj: Me Baton Haxhiun kam raport personal, por qëndrimet janë të miat
31/10/2019 21:14
Dalin pamje nga “Ishulli i pedofilëve”, ku Epstein merrte vajzat nën moshë
31/10/2019 21:11
Pas penalltisë së Ronaldos reagon Insigne: Po shkatërroni futbollin Italian
31/10/2019 20:53
Lautaro Martinez një “thesar ari”, ja sa do të përfitonte Interi në rast të shitjes së tij
31/10/2019 20:46
Marotta: Skudeto nuk është objektiv i yni, në janar do të ketë përforcime
31/10/2019 20:42
Fiks Fare/ Analiza në shtet?! Mjekët të çojnë në klinikat e tyre private
31/10/2019 20:40
Nora Istrefi organizon festën e frikshme për Halloween në shtëpinë e saj
31/10/2019 20:22
Syri i Kaltër/ Publikohet shkresa e ministres Denaj: Ministria e Turizmit nuk është koordinuar
31/10/2019 20:20
E lënduar nga Justin Biber, Selena Gomez flet për jetën e saj personale
31/10/2019 20:17
Festa e Halloween/ Në Tiranë sot është nata e shtrigave
31/10/2019 20:15
Armina Mevlani e pranon publikisht: Jam e mbushur me botoks
31/10/2019 20:01