Ronaldo dhe Bonuci nuk grumbullohen ndaj Lecces, ja motivi

25/10/2019 20:50

Cristiano Ronaldo nuk është grumbulluar për sfidën e ndaj Lecces në transfertë, lojtari nuk është grumbulluar për të ruajtur energjitë për sfidat e ardhshme, pasi kalendari paraqitet mjaft i ngjeshur.

Gjithashtu mbeten jashtë listës së të grumbulluarve edhe Ramsey me Daglas Costa.

Është grumbulluar dhe De Sciglio por nuk pritet ta nisë sfidën në minutën e parë, Danilo shikohet në avantazh ndaj Cuadrado. Bonuci nuk është grumbulluar për këtë sfidë dhe njëri nga Rugani apo Demiral pritet ta zëvendësojë Italianin.

Top Channel