Asnjë surprizë në Champions, Juventus dhe Real vuajnë
22/10/2019 23:50
Asnjë surprizë në Champions, Atalanta e Gjimshitit pëson 5 gola
22/10/2019 23:03
Zyrtare, Thiago Motta merr drejtimin e Genoas
22/10/2019 22:58
​Vuçiç: Të përpiqemi për kompromis, konflikti i ngrirë nuk është zgjidhje
22/10/2019 22:54
​Kurti pret që në nëntor ta marrë postin e kryeministrit
22/10/2019 22:31
Top Story/ Misteri 24-vjeçar, ku dyshohet se janë zhdukur eshtrat e Remzi Hoxhës
22/10/2019 22:02
Top Story/ Thaçi: SHIK i Gazidedes përndiqte aktivistët e lëvizjes për çlirimin e Kosovës
22/10/2019 22:02
Top Story rindërton ngjarjen/ Si u rrëmbye Remzi Hoxha, personat që morën pjesë në ngjarje kriminale
22/10/2019 22:02
Top Story/ Artan Hoxha: Antimafia italiane u vu në lëvizje për vdekjen e prokurorit që zbardhi çështjen e Remzi Hoxhës
22/10/2019 22:02
Top Story/ Si u arratis Ilir Kumbaro, personi kyç i çështjes së Remzi Hoxhës, dëshmitari: E kam parë në Londër!
22/10/2019 21:51
Top Story/ Bomba e ish prokurorit të çështjes: Si më pengoi shteti për hetimin e zhdukjes së Remzi Hoxhës
22/10/2019 21:37
Top Story/ Çfarë ndodhi me Remzi Hoxhën në Kunë Vain?! Dëshmitari tregon orët e fundit të tij
22/10/2019 21:37
Ushtarët amerikanë goditen me ushqime të prishura nga populli teksa largohen (video)
22/10/2019 21:36
Top Story/ Ziso Kristopulli zbulon “profesorin” e SHIK-ut, që e dhunoi dhe sot qarkullon i lirë në Tiranë
22/10/2019 21:28
Vlorë/ E moshuara hidhet nga ballkoni i shtëpisë, në gjendje të rëndë
22/10/2019 21:25
Merr dënimin vajza që i nxori sytë motrës modele dhe e masakroi nga xhelozia
22/10/2019 21:22
Top Story/ Ziso Kristopulli tregon si u torturua nga SHIK: Historia që u inskenuan dhe kurthi i “gazetarit” misterioz
22/10/2019 21:18
Top Story/ Zbërthehet Hashim Thaçi: Azem Hajdari shantazhonte Berishën për dy marrëveshjet që arriti me Millosheviçin
22/10/2019 21:07
Ekskluzive në Top Story/ Hashim Thaçi: Remzi Hoxha kishte video-n e takimit Berisha-Millosheviç-Gligorov, ja çfarë më tregoi gazetari Ali Uka!
22/10/2019 21:07
Top Story/ Kërkimet për Remzi Hoxhën, familjarët: Na mashtruan duke na sjellë eshtrat e…
22/10/2019 21:05
Top Story/ Masakrimi i gazetarit Ali Uka, Thaçi: Natën e vrasjes ishte me njerëz të Berishës, po përgatiste shkrim për Remzi Hoxhën
22/10/2019 21:04