Këtë mëngjes u mbajt mbledhja e Kryesisë së Partisë Socialiste, ku i pari në selinë rozë mbërriti kryetari Edi Rama.

Disa nga të pranishmit ishin kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj; ministrja Besa Shahini, ministri Gent Cakaj , kreu i Grupit Parlamentar Socialist, Taulant Balla dhe shumë të tjerë.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel