Gjinishi ngre shqetësimin në Open: Gratë dhe fëmijët e mbetur në Siri rrezikohen të trafikohen
21/10/2019 23:28
Si u mashtruan shqiptarët për të shkuar në Siri? Elvis Naçi flet në Open
21/10/2019 23:05
Gjinishi në Open: Gratë dhe fëmijët rrezikohen të trafikohen
21/10/2019 23:02
Pompeo: Trump, i gatshëm dhe për ndërhyrje ushtarake kundër Turqisë
21/10/2019 22:44
Open/ Mesazhi i dytë i Klotildës: Zoti e di se kur do na marrin!
21/10/2019 22:32
Shanse për ribashkim?! Rihanna “dritë jeshile” Chris Brown!
21/10/2019 22:24
Open/ Mesazhi i Klotildës nga Al-Hol për vëllain: Duhet pare e madhe me dalë nga këtu
21/10/2019 22:21
Live në Open/ Vëllai kërkon rikthimin e motrës nga kampi i Sirisë
21/10/2019 22:14
Ministri i Drejtësisë në Kosovë: Ja kush janë dy strategjitë që ka ndjekur Kosova për tërheqjen e qytetarëve
21/10/2019 22:04
Universiteti që ofron edhe lëndën e pornografisë
21/10/2019 22:02
“Ata janë robër lufte”/ Përplasje në Open për deklaratën e zv ministres
21/10/2019 21:59
Gazetari: Alvini është bërë kryelajm në Itali, edhe njerëzit e artit të interesuar
21/10/2019 21:49
Kopliku në Open: Kërkojnë autoritete shqiptare për t’i tërhequr fëmijët
21/10/2019 21:47
Open/ Gazetari zbulon: Procedurat për të tërhequr Alvinin zgjasin vetëm 10 minuta
21/10/2019 21:37
Open/ Gazetari Kopliku përlotet në emision: Alvini duhet marrë
21/10/2019 21:27
Open/ Avokati i familjes Berisha: Alvini akoma në kampin Al Hol
21/10/2019 21:24
Open/ Gazetari i Le Iene: Kampi Al-Hol një ferr i vërtet
21/10/2019 21:15
Bllokohet votimi në Parlamentin britanik
21/10/2019 20:59
Izrael/ Netanyahu dështon në formimin e qeverisë
21/10/2019 20:41
Denoncimi i Fiks Fare/ Të prekurit nga tërmeti, “pa bukë” në Kavalishencë
21/10/2019 20:40
Moratti: Interi për titullin, Ibrahimoviç? Po të isha ende mund të bëja ndonjë çmenduri
21/10/2019 20:38