Chloe Khan mesa duket është lodhur nga lojërat e djemve, dhe këtë e ka treguar dhe në postimin e fundit në Instagram.

Ylli 27 vjeçar i Big Brother-it britanik ka publikuar një foto të nxehtë nga Dubai, në vaskë e me një gotë shampanjë në dorë.

“Nuk më pëlqejnë lojërat e tua zemër. Le të luajmë një të re ku ti më blen shumë diamantë,” shkruan Chloe.

Top Channel