Justin Bieber është paditur se ka postuar një foto…të tijën! Po është e vërtetë.

Fotografi Robert Barbera ka ngritur një padi ndaj këngëtarit të “Love Yourself” për shkelje të të drejtave të autorit.

Bëhet fjalë për një foto të publikuar në llogarinë në Instagram të Justin, më 13 mars, ku shfaqet duke dalë nga një makinë me mikun e tij Rich Wilkerson.

Sipas Barbera, 25 vjeçari ka kryer riprodhim të paautorizuar të fotografisë, nën autorësinë dhe regjistrimin e tij.

FOTO GALERI
1/19

Top Channel