Kylie Jenner postoi disa foto të reja në rrjetet shoqërore, por u sulmua ashpër nga komentuesit, të cilët ia quanin harqet e trupit anormale.

Miliarderja 22-vjeçare shpërnday foto të vjetra të sajat me bikini dhe me vajzën e saj, Stormi.

Por fansat u vërsulën menjëherë duke vënë në dyshim vërtetësinë e harqeve të trupit të saj, sipas të cilëve ka diçka anormale dhe s’mund të jenë të vërteta.

FOTO GALERI
1/16
Siç mund ta shihni dhe nga fotot e tjera, harqet "anormale" të Kylie-t nuk po dalin në qendër të debatit për herë të parë

Top Channel