Miley Cyrus tronditi fansat e saj kur deklaroi se i kish dhënë fund martesës me Liam Hemsworth, duke bërë më pas publike lidhjet me Kaitlyn Carter dhe së fundmi edhe me Cody Simpson.

Tashmë, ish-bashkëshorti i saj, Liam po dëshmon se të dy mund t’a luajnë shumë mirë këtë lojë.

Aktori 29-vjeçar është fotografuar në publik me yllin e Dinastisë, Maddison Brown, ndërsa shfaqen të dy në rrugët e New York, duke shkëmbyer puthje e përqafime.

Duket se kjo romancë është një “hakmarrje” e vërtetë ndaj Mileyt, puthjet pasionante mes këtyre të dyve e vërtetojnë më së miri!

FOTO GALERI
1/16

Top Channel