Cardi B ka marrë të gjithë qendrën e vëmendjes në videon muzikore të publikuar dje, në bashkëpunim me Fat Joe Po.

26-vjeçarja duket mahnitëse e veshur me bikini dhe duke lëvizur në mënyrë sensuale në një studio prej argjendi metalik.

Cardi B di vërtet se si të tërheq vëmendjen, për më tepër shihni fotogalerinë ….

FOTO GALERI
2/15

Top Channel