Dy automjete janë përplasur në autostradën Vorë-Tiranë. Për pasojë ka ndërruar jetë pasagjeri i njërit prej makinave, 19-vjeçari K.H,e ndërsa drejtuesi D. R dhe pasagjeri F. Xh u dërguan në spital për ndihmë mjeksore.

Sipas njoftimit të policisë, aksidenti ka ndodhur si pasojë e lagështirës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel