Një shtetas është plagosur me armë zjarri mbrëmë rreth orës 22:45.

Sipas policisë i plagosuri është shtetasi me iniciale D.V 24 vjeç. Raportojet se plagosja është e lehtë. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë në Rrugën “Tre Dëshmorët” .

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Top Channel