Foto/ Tërmeti 7.5 ballë shkatërron Fakultetin e Gjeologjikut, ja pamjet

21/09/2019 18:48

Tërmeti 7.5 ballë ka tronditur vendin tonë duke shkaktuar dëme të konsiderueshme.

Një ndër godinat më të prekura është edhe Fakulteti i Gjeologjisë dhe i Minierave. Çatia e godinës është shembur duke zënë poshtë edhe automjetet që gjendeshin aty.

Ju ftojmë të shikoni fotot e shkatërrimit të godinës së fakultetit:

FOTO GALERI
1/11

Top Channel