Lajmi i fundit
Koronavirusi në Shqipëri/ 136 raste të reja, 6 humbje jete dhe 74 të shëruar në 24 orët e fundit

BMW ka ndërtuar X5 Protection VR6, një makinë sigurie e modifikuar në trupin e X5.

Makina e blinduar mund të mbrojë udhëtarët nga plumbat e kallashnikovëve, AK-47, nga lëndët shpërthyese e madje dhe nga dronët.

FOTO GALERI
1/17
BMW ofron edhe personalizime

Top Channel