Foto ilustruese

Në Elbasan ka ndodhur një ngjarje e rëndë ku një person i cili dyshohet se ka probleme me shëndetin mendor ka goditur me çekiç shitësen e një marketi pasi kjo e fundit nuk i dha artikujt pa pagesë.

Shitësja ndërkohë është transportuar për në spital dhe është jashtë rrezikut, ndërsa personi në fjalë është shoqëruar në polici.

Top Channel