Këngëtarja me prejardhje shqiptare Dua Lipa pas ndarjes nga Isaac Carew, u lidh me Anwar Hadid. 

Këtë javë, Dua  u fotografua bashkë me motrat e të dashurit, Bella dhe Gigi Hadid, ndërsa u bë pjesë e varrimit të gjyshes së familjes Hadid.

Por pas gjithë këtyre nuk mund të mungonte edhe takimi me vjehrrën e saj, Yolana Hadid.

Ka qenë vjehrra e këngëtares  e cika ka publikuar disa foto në rrjetin social instagram ndërsa shihen të kenë qenë në shëtitje me kuaj. “Koha për familjen”, ka shkruar Yolanda.

 

FOTO GALERI
1/5

Top Channel