5-vjeçari bie nga dritarja, e pret një 20-vjeçar me emrin “engjëll”

14/09/2019 22:34

Një pesë-vjeçar ka rënë nga apartamenti i tij sot në Milano, por është pritur nga një kalimtar.

20-vjeçari që e shpëtoi, gjithashtu po merr mjekim për plagë të lehta, të shkaktuara gjatë pritjes.

Ai e kishte fëmijën parë të lëvizte rrezikshëm nëpër ballkon që disa sekonda para se të binte, dhe më pas kishte nxituar ta priste pa ngurrim.

20-vjeçari quhet Angel Micael Vargaz Fernandez, dhe ndoshta nuk është rastësi që emri i tij përkthehet “engjëll”.

FOTO GALERI
1/2
Angel Micael Vargas Fernandez

Top Channel